top of page

BVS - Balicí stoly a pracoviště

Výhody balících stolů a pracovišť BVS

  • individuálně navržené na míru vašeho provozu

  • možnost dodatečného variabilního rozšíření

  • inovativní plánování a navrhování každého projektu

  • robustní provedení z kvalitních materiálů

Balicí stoly a pracoviště tak flexibilní, jak jsou vaše požadavky...

Nabízíme komplexní řešení balících stolů a pracovišť pro váš provoz. Ve spojení se specialisty z BVS jsme schopni navrhnou kompletně nové řešení na míru nebo možnou integraci stávajících systémů, procesů a optimální použití stávajících rozhraní.
Díky vlastnímu vývoji v technickém a stavebním modulárním oddělení BVS, kde jsou vyráběny stoly z extrudovaného hliníkového profilu, jsme schopni vyhovět téměř všem požadavkům našich zákazníků. Všechny stoly jsou velmi robustní, extrémně stabilní a je možno je kdykoliv měnit nebo rozšířit.

Optimální ergonomie a kratší trasy snižují náklady na balení.  Díky našim jedinečným možnostem integrace se snažíme poskytnout vašemu provozu kompletní dodávku obalového materiálu a strojů pro jeho zpracování. 

Výplňové materiály, kartonové krabice nebo lepicí pásky jsou obsluze vždy na dosah. Nabízíme Instalaci zdvihacích jednotek, které lze nastavit na výšku během několika sekund stlačeným vzduchem nebo elektricky umožňující obsluze rychle a efektivně balit v ergonomické výšce na obalovém stole. Dále nabízíme také zvedací jednotky s integrovanými váhami pro snadné stanovení hmotnosti během procesu balení.

Ukázka hotových balících stolů:

bottom of page