Papírové obalové materiály

 

Wavewrap®

Jedná se o unikátní systém, sloužící jako ekologická náhrada kartonového balení kombinovaného s výplňovým materiálem a bublinkových obálek. Skládá se z vlnité lepenky, na vnitřní straně potažené studeným samolepícím lepidlem.


Obal bezpečně drží a chrání výrobek, zabraňuje jeho pohybu během přepravy a vytváří kolem výrobku lehký a pevný obal, který je možné po otevření znovu uzavřít.

Spotřební materiál pro vaše aplikace nabízíme ve třech různých velikostech.

350 x 300 mm,  430 x 350 mm, 530 x 400 mm

wavepack-maschine_0000_1.png
WaveWrap_Bogenformate_hell_edited.jpg
Velikosti-kartonu.png
 

Papírové výplňové systémy ProPad®, PadEZ® a FasFill®

Výroba papírových výplní nemusí být těžká. Systém papírových výplní ProPad®, PadEZ® a FasFill® využívá prvotřídní technickou odbornost a inovaci společnosti Sealed Air. Využívá několik patentovaných vynálezů které navždy změní způsob výroby papírových výplní. ​

ProPad.png

ProPad®

Rychlý a vysoce výkonný automatický sytém pro výrobu fixačního a výplňového materiálu ze 100% recyklovaného papíru. Spotřební materiál je dostupný v široké variant kvality.

ManualPad.png
FasFil.png

PadEZ®

Automatický systém Pad EZ nabízí rychlou a velmi snadnou výrobu výplňového materiálu ze 100% recyklovaného papíru. Spotřební materiál je dostupný v široké variant kvality.​

FasFill®

Jednoduchý systém pro manuální použití papíru jako výplňového materiálu. Vhodný pro manuální způsob balení bez nutnosti použití stroje.